Zástava věcí

Moto bazary

Moto bazary jsou zaměřené ne všechny produkty ze světa motorů. Najdete zde automobily, motocykly, čtyřkolky a řadu dalšího. Samozřejmě nechybí ani náhradní díly. V sekce motocyklů si budete moci vybírat podle značek. Samozřejmě, že u značek jako jsou Yamaha, Honda, Suzuki a Harley, najdete nejvíce inzerátů. Ostatní značky nenabízí tak početnou možnost výběru. Motocykly i další zboží je na internetových bazarech vždy doplněno o fotografie. Fotky je dobré si pečlivě prohlédnout, přesto je však nejlepší vlastní dojem, když stroj vidíte naživo. Nikdy nekupujte motocykl aniž byste jej viděli předem.

Můžete se stát obětí podvodu, což je horší varianta a nebo se budete velmi divit, že Vám přijde sice stejná motorka jako na obrázku, ale v mnohem horším technickém stavu. U všech inzerátů je napsán rok výroby motocyklu a také jeho základní technické parametry. Mezi ně patří objem motoru, právě rok výroby a počet najetých kilometrů. Také se uvádí výkon v kW a zda-li je platná STK. Samozřejmě by měl být uveden původ motocyklu. Pokud bude třeba budou doplněny další informace o leasingu a jiných nestandardních věcech.

Je dobré si jet motocykl prohlédnout na vlastní oči dříve, než se rozhodnete pro jeho koupi. Také si vybírejte raději lépe hodnocené bazary, protože jejich služby poskytované pro zákazníky jsou mnohem kvalitnější.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Moto zastavárny a označen , , , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.